top of page

Güler yüzlü, ihtiyaçlarınıza etkin çözüm bulan ve her an ulaşabileceğiniz bir yönetim kadrosu ile çalışın.

Vizyonumuz

Gelecekte, yerel yönetimlere alternatif bir model olabilmek...

Misyonumuz

Farklı coğrafyalarda oluşan tecrübemiz; "yönetim" kavramına farklı bakış açımız, kadromuz ve insan sevgimiz...

Parolamız

Ya bir yol buluruz,

Ya bir yol Yaparız!

Her an İletişim
Kurabileceğiniz Uzman Ekip

Profesyonel Hizmet Anlayışı
Profesyonel Ekip
Uzman Çözüm Ortakları
İnsan Odaklı Çözümler

Neden Profesyonel Yönetim ;

 

Son yıllarda ülkemizde siteler,toplu yapılar ve kentsel dönüşüm projeleri ile insanlar kendilerini daha güvenli, daha temiz ve daha özel hissedebilecekleri yaşam alanları talep etmekteler. Bu siteler; ihtiyaçları, giderleri ve sunulan hizmetler yönünden küçük birer şehre; mali açıdan ise büyük ölçekli ticari işletmeler boyutuna ulaşabiliyorlar. Her biri neredeyse küçük birer kent haline gelen konut sitelerinin en temel sorunlarından biri de verimli ve istikrarlı yönetim eksikliği.

Kat Mülkiyeti Kanunu gereğince zorunlu olarak seçilen Yöneticiler ve Yönetim Kurullarında görev alan malikler kendi meslek ve işleri ile meşgul olduklarından yönetim görevini sağlıklı ve devamlı olarak yürütemiyorlar.Bu da bir çok sorunu beraberinde getiriyor. Nihai olarak, yasal sorumluluklar da getiren sitelerin idari,mali ve saha hizmetleri yönetiminin sektörde bu konuda tecrübeli ve eğitimli profesyonellerce yürütülmesinin kaçınılmaz olduğu aşikar. İşte biz de bunun için;

GÜÇLÜ YÖNETİM A.Ş. olarak konut sitelerindeki profesyonel yönetim eksikliğinden kaynaklanan tüm sorunlara çözümler sunmak, insanların sağlık ve esenlik içerisinde yaşayacağı huzurlu ortamlar oluşturmak ve Türkiye’deki site yönetimi kavramına yeni bir bakış açısı kazandırmak amacıyla yola çıktık.

hizmetlerimiz
neden profesyonel yönetim

İletişim

Altayçeşme Mah. Bağdat Cad. Rüya Apt. No: 405/A Blok D:10

Maltepe – İSTANBUL

info@gucluyonetim.com.tr

Tel: +90 216 399 36 56    Fax: +90 216 370 78 88

Success! Message received.

bottom of page