top of page

Güler yüzlü, ihtiyaçlarınıza etkin çözüm bulan ve her an ulaşabileceğiniz bir yönetim kadrosu ile çalışın.

Vizyonumuz

Gelecekte, yerel yönetimlere alternatif bir model olabilmek...

Misyonumuz

Farklı coğrafyalarda oluşan tecrübemiz; "yönetim" kavramına farklı bakış açımız, kadromuz ve insan sevgimiz...

Parolamız

Ya bir yol buluruz,

Ya bir yol Yaparız!

Her an İletişim
Kurabileceğiniz Uzman Ekip

Profesyonel Hizmet Anlayışı
Profesyonel Ekip
Uzman Çözüm Ortakları
İnsan Odaklı Çözümler
hizmetlerimiz

Neden Güçlü Yönetim ;

 

Doğru zamanda, doğru yerde, doğru hizmeti almanızı sağlayacak çözümleri üretmek için deneyimimiz, uzmanlığımız ve güvenilir partnerlerimizle değişen koşullara hızlı adaptasyon yeteneğimizle her zaman yanınızdayız. Günümüzde işletmelerin diğerlerine göre bir adım öne çıkabilmeleri için çalışanlarını kendi işlerine odaklayabilmesi ve organize bir iş ortamı sağlayabilmesi; site ve tesislerin ise orada yaşayanlarda memnuniyet duygusunu oluşturarak aynı zamanda emlak değerini de arttırabilmesi gerekmektedir.

Bu nedenle,bu gibi yapıların ihtiyaç duyduğu aidat ve mali işlemler,güvenlik, temizlik, teknik, bahçe bakım ve peyzaj,personel temini ve istihdamı,makina bakım ve onarım faaliyetleri gibi tüm yönetim hizmetlerini farklı firmalardan karşılamak yerine tek bir muhatap ile sağlamak verimlilik ve maliyet avantajını da beraberinde getirmektedir. Tüm teknik ve idari işlerinizi en uygun maliyetlerle tek elden yöneterek,site ve tesis yönetimi hizmetlerinde yapılacak harcamalarda ciddi tasarruflar sağlıyor ve aidat rakamlarını belli seviyede tutarak maddi, talep edilen hizmetleri yerine getirerek de manevi memnuniyete ulaştırıyoruz.

Çalıştığımız organizasyonlarda uzun ya da kısa vadeli amaçlarınızı dinliyor ve bunları gerçekleştirecek ölçülebilir ve işe yarar çözümler üretip, sizlere sunuyoruz.

İletişim

Altayçeşme Mah. Bağdat Cad. Rüya Apt. No: 405/A Blok D:10

Maltepe – İSTANBUL

info@gucluyonetim.com.tr

Tel: +90 216 399 36 56    Fax: +90 216 370 78 88

Success! Message received.

bottom of page